Hakkımızda

1983 yılında “Ahşabı işleme ve ona değer katmak '' ilkesiyle yola çıkan Yıldız Sanat Evi Mobilya ve Dekorasyon, geçen 37 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’de  mobilya ve dekorasyon sektöründe ilerlemeye ve büyümeyi temel olarak amaçlamıştır.

Yaptığımız çalışmaları isimlendirirsek kapı, merdiven , küpeşte,soyunma dolapları,banyo dolapları,yemek odası takımları,yatak odası takımları genç odası takımları , komidin , şifonyer , jozefin , puf , kanepe , koltuk , sedir , orta  sehpa , dresuar , ayna çerçevesi , tırnak , portmanto bu çalışmalarımızda ister klasik ister modern tarzda mevcut ekibimizle hizmet vermekteyiz . İş yerimizde cilahanemiz mevcuttur ve burada normal cila , patina , lake , parlak lake , mat lake , altın varak , gümüş varak gibi hizmetler vermekteyiz.

MİSYONUMUZ ; 

  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ve toplum için sürekli yeni değer üreten,Kaliteli ürünler sunmak.
  • Güvenilir ve sürekli gelişen,  Kaynakları verimli kullanabilmek.
  • İyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren,  Müşterilerimiz ile kısa süreli değil güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kuran bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ ;

  • Yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı Yıldız Sanat Evi Mobilya ve Dekorasyon olarak prensip edinmişizdir. 
İLETİŞİM

Nejat Sok. 3a/1 Fatih Bulvarı Sultanbeyli / İstanbul

+90 532 354 55 74 - +90 534 572 72 42
SWITCH THE LANGUAGE